Kurumsal

Kurumsal

2002 yılında mobilya, metal aksesuar mekanizma sistemleri imalatı ve elektrostatik boyama sistemleri ile Elmas Metal Sanayi unvanı ile kurulduğu günden bugüne Kayseri’de mobilya imalatçı firmalarımızın tedarikçiliğini yapmaktadır.

Elmas Metal Sanayi 2013 yılında metal yan sanayinin yanısıra mobilya malzemeleri sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut konumu itibarı ile mobilya yumuşak grup, mobilya malzeme tedarik konumunda A dan Z ye ürün yelpazesiyle pazarda aktif şekilde hizmet vermektedir. Sünger grubu, tekstil grubu, malzeme ve metal grubu ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı amaçlayan Elmas Malzemecilik Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip ederek geliştiren, kendini sürekli olarak yenileyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elmas Malzemecilik sektörde kalitesinden ödün vermeden , üst sıralara doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Destek verdiğimiz ürün gruplarımız aşağıda sıralanmıştır.

Poliüretan Süngerler
Bordex (Granür) Süngerler
Visco Süngerler
Yatak Kumaşı
Yerli Döşemelik Kumaş
Lastik Kolon
Yay ve Çeşitleri
Kanepe Makası
Baza Makası
Amortisör
Boncuk Elyaf
Sünger Yapıştırıcı
Boru ve Profil
Sert Keçe ve Jütlü Keçe

Comments are closed.

Translate »